O firmie

     Firma SOLID – TRANS przede wszystkim świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji w ruchu krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także osoby prywatne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny tabor kontrolowany przez system GPS oraz telefony komórkowe. Zarządzamy flotą 22 samochodów oraz korzystamy z ponad 300 pojazdów rzetelnych podwykonawców z którymi współpracujemy w oparciu o długoterminowe umowy. Każdy ładunek który przewozimy objęty jest ubezpieczeniem do 300 000 USD. W razie potrzeby możemy zwiększyć kwotę ubezpieczenia. Przewóz wszystkich ładunków odbywa się zgodnie z Konwencją CMR.


     Dzięki regularnym połączeniom z większością europejskich Państw jesteśmy w stanie zrealizować każdy transport w bardzo krótkim czasie. Miła, rzetelna i fachowa obsługa oraz konkurencyjne ceny sprawiły, iż zdobyliśmy zaufanie Klientów.
Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą, jesteśmy pewni, że dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta, taka współpraca będzie przebiegała jak najlepiej. Spedycja Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Kielce, Zielona Góra, Opole, Katowice, Białystok, Bydgoszcz.

                

           OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI. NIE WAŻNE SKĄD I DOKĄD JEDZIE ŁADUNEK

Personel

      Najważniejszym ogniwem w naszej firmie jest personel. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów po studiach logistycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki. Chcąc sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie dążymy do doskonalenia swoich umiejętności po przez różnego rodzaju kursy, szkolenia i doświadczenie nabywane z każdym dniem. Naszym priorytetem jest budowanie i podtrzymywanie bliskich relacji z klientem po przez codzienne doskonalenie i dążenie do perfekcji.

      Wszyscy kierowcy wożący Państwa ładunki legitymują się wieloletnim stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych, posiadają uprawnienia ADR. Każdy na bieżąco podnosi  swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy doszkalające. Aby zwiększyć efektywność i jakość naszych usług odpowiednio wyspecjalizowany personel prowadzi planowanie tras i kontrolę pojazdów.


 
 

Wycena transportu do i z Francji, Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Finlandii, Włoch , Austrii, Polski, Anglii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Słowenii, Irlandii, Luksemburga

cennik transportu do i z Francji, Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Finlandii, Włoch , Austrii, Polski, Anglii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Słowenii, Irlandii, Luksemburga

Kontakt telefoniczny:

Warszawa: +48 22 613 10 41
Kraków: +48 12 444 10 61
Wrocław: +48 71 738 20 45
Gdańsk: +48 58 728 21 35
Poznań: +48 61 654 91 68


kom. 24H/7: +48 502 295 395

   e-mail:

 

Live Chat

Kursy walut

© 2009 - 2019 Your Logistic Partner SOLID-TRANS
Transport Niemcy, Francja, Anglia, Belgia, Holandia, Hiszpania, Austria, Szwecja, Finlandia
Transport międzynarodowy i krajowy, transport drobnicowy, transport specjalistyczny, transport materiałów budowlanych, transport okien
Transport z Francji, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, Włoch, Rumunii, Bułgarii