Przeprowadzki Belgia, przeprowadzki z Belgii, przeprowadzki do Belgii

Przeprowadzki Belgia. Belgię jako kraj położony w Zachodniej Europie (południowych Niderlandach) dzieli od Polski około 1 400 kilometrów (Warszawa – Bruksela).

Belgia jest członkiem Unii Europejskiej jak również kraje, które musimy przemierzyć by dojechać lub przeprowadzkić do Belgii. To bardzo ułatwia proces przeprowadzki, gdyż samochód przeprowadzkowy nie stoi na punktach granicznych, a przepisy Unii Europejskiej dotyczące wwożenia i wywożenia rzeczy obowiązują zarówno w Polsce jak i w Belgii.

Belgia jest ważnym krajem tranzytowym ze względu na jej położenie. Transport drogowy po Belgii jest prawdziwą przyjemnością. W Belgii jest 1682 km autostrad. Są one w całości bezpłatne i oświetlone na całej długości. Większe miasta mają obwodnice autostradowe co dodatkowo ułatwia poruszanie się po terenie tych miast.

Podczas przeprowadzki do Belgii można skorzystać z transportu wodnego. Jest on tutaj bardzo dobrze rozwinięty.

W Belgii znajdują się 42 lotniska, tak więc podczas przeprowadzki do Belgii można skorzystać z transportu lotniczego, jeśli nie mamy zbyt dużo rzeczy do przewiezienia.

Jeśli chodzi o transport kolejowy, to Belgia zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem zagęszczenia linii kolejowych. Jakość usług jest wysoka, pociągi na głównych trasach kursują średnio co 2 godziny z wysoką punktualnością.Jednak ten rodzaj trasportu polecamy głównie do poruszania się po terenie Belgii. Polsce daleko jeszcze do takich standardów.

 

 

Wycena transportu Belgia

cennik transportu belgia

Kontakt telefoniczny:

Warszawa: +48 22 613 10 41
Kraków: +48 12 444 10 61
Wrocław: +48 71 738 20 45
Gdańsk: +48 58 728 21 35
Poznań: +48 61 654 91 68


kom. 24H/7: +48 502 295 395

   e-mail:
 
 

Live Chat

Kursy walut

© 2009 - 2017 Your Logistic Partner SOLID-TRANS
Transport Belgia. Transport do Belgii, Transport z Belgii, Transport ponadgabarytowy, ponadnormatywny, niskopodwoziowy Belgia
Transport drobnicowy i ekspresowy Belgia. Spedycja Belgia. Niskie stawki. Zapraszamy!
Samochody 1,5 tony, samochody 3,5 tony, samochody 6 ton, samochody 10 ton, samochody 12 ton, samochody 24 tony Belgia Polska i Polska Belgia, przeprowadzki Belgia, przeprowadzki z Belgii, przeprowadzki do Belgii, przeprowadzki Belgia Polska. Transport ekspresowy Belgia, szybki transport Belgia, pilny transport Belgia, transport maszyn rolniczych i budowlanych Belgia, transport samochodów z Belgii i do Belgii, Transport ciężarowy Belgia, transport towarowy Belgia, transport towarów, palet, paletowy Włochy, przewozy Belgia, transport okien, mebli. Przewozy towarowe, towarów Belgia. Linia drobnicowa Belgia Polska Belgia, transport materiałów budowlanych Belgia, wolne samochody ciężarowe, ciężarówki, busy Belgia Polska Belgia