Przeprowadzki Francja, przeprowadzki z Francji, przeprowadzki do Francji

Co najmniej raz w tygodniu.

Głowne kierunki: Paryż, Lyon, Marsylia, Strasburg, Lille Jest to w tej chwili najbardziej popularny kierunek przeprowadzek z/do Polski. Jest to związane z dużymi inwestycjami firm francuskich w Polsce, które powodują przepływ pracowników w obydwu kierunkach .

Druga grupa to pracownicy instytucji unijnych.

Z uwagi na ilość przeprowadzek między Polską i Francją oraz na możliwość łączenia z transportami do Beneluksu, Niemiec, Anglii i na Półwysep Iberyjski, praktycznie w dowolnym terminie możemy zaproponować Państwu przeprowadzki łączone na tym kierunku.

Przeprowadzki między Polską i Francją stanowią tylko niewielki ułamek rynku przeprowadzkowego między Francją a sąsiednimi krajami: Niemcami, Belgią Szwajcarią, Włochami, UK. Dzięki jakości naszych usług i konkurencyjnym cenom, z każdym rokiem udaje nam się powiększyć nasz udział na tym rynku.

Większe przeprowadzki są wysyłane transportem indywidualnym ale opłacanym tylko w jedną stronę, ponieważ nie mamy problemów z organizacją ładunków powrotnych.

Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie.


 

 

Wycena transportu Francja

cennik transportu Francja

Kontakt telefoniczny:

Warszawa: +48 22 613 10 41
Kraków: +48 12 444 10 61
Wrocław: +48 71 738 20 45
Gdańsk: +48 58 728 21 35
Poznań: +48 61 654 91 68


kom. 24H/7: +48 502 295 395

   e-mail:


 

Live Chat

Kursy walut

© 2009 - 2017 Your Logistic Partner SOLID-TRANS
Transport Francja. Przeprowadzki Francja, przeprowadzki z Francji do Polski
Transport drobnicowy i ekspresowy Francja. Spedycja Francja. Niskie stawki. Zapraszamy! Transport i spedycja Warszawa, Wrocław, Kraków
samochody 1,5 tony, samochody 3,5 tony, samochody 6 ton, samochody 10 ton, samochody 12 ton, samochody 24 tony Francja Polska i Polska Francja. Szybki transport Francja, pilny transport Francja, transport maszyn rolniczych i budowlanych Francja, transport samochodów Francja, Transport ciężarowy Francja, transport towarowy Francja, transport towarów, palet, paletowy Francja, przewozy Francja, transport okien, mebli. Przewozy towarowe, towarów Francja. Linia drobnicowa Francja Polska Francja, transport materiałów budowlanych, wolne samochody ciężarowe, ciężarówki, busy Francja Polska Francja