Logistyka / magazynowanie
Dysponujemy powierzchniami magazynowymi na terenie całej Polski. Na Państwa życzenie możemy magazynować, konsolidować lub przeładowywać ładunki.
Logistyka, bez względu na branżę, wielkość firmy, zakres potrzeb danego Klienta, zawsze jest wartością, która wspiera jego działania.

Logistycznie rzecz biorąc, cena i jakość produktu w wielu sektorach nie wystarcza, by się wyróżnić skutecznie na tle konkurentów. Wtedy elementem przewagi konkurencyjnej na pewno może stać się jakość i koszt procesów logistycznych.

Operator logistyczny to „niewidoczny partner” produkcji, marketingu i sprzedaży, gwarantujący, że właściwe produkty znajdują się:

  • we właściwym czasie
  • we właściwym miejscu
  • we właściwej ilości
  • we właściwym stanie
  • po właściwej cenie

 

A zatem, dobra logistyka, wyzwala zarówno większy potencjał po stronie tworzącego produkt jak i tego, kto go kupuje. Im skuteczniej umie się połączyć w całość marketing, produkcję, sprzedaż i logistykę tym szybciej zdobywa się Klienta i jego zaufanie.

© 2009 - 2023 Your Logistic Partner SOLID-TRANS
Transport Niemcy, Francja, Anglia, Belgia, Holandia, Hiszpania, Austria, Szwecja, Finlandia
Transport międzynarodowy i krajowy, transport drobnicowy, transport specjalistyczny, transport materiałów budowlanych, transport okien
Transport z Francji, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, Włoch, Rumunii, Bułgarii