Transport Grecja
Transport z Grecji
Transport do Grecji

Transport GrecjaTransport z GrecjiTransport do Grecji

Transport Grecja.Transport z i do Grecji. Transport Grecja Polska i Polska Grecja to główny profil naszej działalności. Przewozimy ładunki od 20 kg do 24 ton - zapewniamy błyskawiczną obsługę. Transport drobnicowy oraz transport ekspresowy Grecja.

    Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta, taka współpraca będzie przebiegała jak najlepiej.


Samochody jakimi dysponujemy to:

• Plandeki od 1,5 tony do 24 ton do i z Grecji
• Chłodnie od 1,5 tony do 22 ton do i z Grecji
• Zestawy 120m3 do i z Grecji
• Busy 1,5 tony do i z Grecji
• Platformy z najazdami do i z Grecji
• Naczepy niskopodwozie do 55 ton do i z Grecji


Rodzaje transportu:
• Transport całopojazdowy do i z Grecji
• Transport drobnicowy do i z Grecji
• Transport ponadgabarytowy Grecja
• Transport ponadnormatywny Grecja
• Transport niskopodwoziowy Grecja
• Transport ekspresowy do i z Grecji
• Transport dedykowany do i z Grecji
Transport ADR do i z Grecji
Transport chłodniczy do i z Grecji
Transport maszyn do i z Grecji
Przeprowadzki Grecja

Rok przystąpienia do UE: 1981
Stolica: Ateny
Powierzchnia: 131 957 km²
Liczba mieszkańców: 11,2 mln
Waluta: Członek strefy euro od 2001 r. (€)
Strefa Schengen: Członek strefy Schengen od 1992 r.

Grecja kontynentalna
leży na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego, nieomal w miejscu, gdzie Europa styka się z Azją. Do terytorium Grecji należą ponad 2 tysiące wysp, w tym około 165 zamieszkałych, rozsianych na morzach Egejskim i Jońskim. Najwyższym szczytem Grecji jest Olimp.

Grecja jest jedną z kolebek europejskiej cywilizacji. Starożytni Grecy dokonali ogromnych postępów w dziedzinie filozofii, medycyny, matematyki i astronomii. Greckie polis były pionierami w tworzeniu demokratycznych form rządów. Historyczne i kulturowe dziedzictwo Grecji nadal rozbrzmiewa w całym współczesnym świecie − w literaturze, sztuce, filozofii i polityce.

Grecja jest republiką zgodnie z konstytucją z 1975 r. Władza ustawodawcza należy do jednoizbowego parlamentu składającego się z 300 członków wybieranych na okres 4 lat. Kraj podzielony jest na 13 regionów administracyjnych.

Ponad połowa greckiego przemysłu jest skoncentrowana w aglomeracji ateńskiej. Najważniejsze sektory gospodarki to rolnictwo, turystyka, budownictwo i żegluga.

Najsłynniejsi współcześni Grecy to reżyser Kostas Gavras, zdobywca Nagrody Nobla Odysseus Elitis oraz kompozytor Mikis Theodorakis.

W wielu potrawach kuchni greckiej wykorzystuje się mięso kozie lub baranie. Popularne są również dania rybne. Kuchnia grecka zawdzięcza swój unikalny charakter między innymi oliwie z oliwek, którą produkuje się w Grecji w dużych ilościach.

 

Wycena transportu Grecja

cennik transportu grecja

Kontakt telefoniczny:

Warszawa: +48 22 613 10 41
Kraków: +48 12 444 10 61
Wrocław: +48 71 738 20 45
Gdańsk: +48 58 728 21 35
Poznań: +48 61 654 91 68


kom. 24H/7: +48 502 295 395

   e-mail:


 

Live Chat

Kursy walut

© 2009 - 2023 Your Logistic Partner SOLID-TRANS
Transport Grecja. Przeprowadzki Grecja, przeprowadzki z Grecji do Polski
Transport drobnicowy i ekspresowy Grecja. Spedycja Grecja. Niskie stawki. Zapraszamy!
Samochody 1,5 tony, samochody 3,5 tony, samochody 6 ton, samochody 10 ton, samochody 12 ton, samochody 24 tony Grecja Polska i Polska Grecja, przeprowadzki z Grecji, przeprowadzki do Grecji, przeprowadzki Grecja Polska. Szybki transport Grecja, pilny transport Grecja, transport maszyn rolniczych i budowlanych Grecja, transport samochodów, Transport ciężarowy Grecja, transport towarowy Grecja, transport towarów, palet, paletowy Grecja, przewozy Grecja, transport okien, mebli Grecja. Przewozy towarowe, towarów Grecja. Linia drobnicowa Grecja Polska Grecja, transport materiałów budowlanych, wolne samochody ciężarowe, ciężarówki, busy Grecja Polska Grecja